Metroid Dread otrzymało niespodziewane demo

Na Nintendo Switch.

Metroid Dread zbiera wysokie oceny w recenzjach, a teraz najnowszą odsłonę legendarnej serii Nintendo można sprawdzić za darmo, w ramach wydanej dzisiaj wersji demonstracyjnej.

Promocję przygotowano dość niespodziewanie - najwyraźniej ze względu na Halloween, co wydaje się pasować do stylistyki samej produkcji, stawiającej na motywy horroru science-fiction.

„Doświadcz przerażającej izolacji na odległej, obcej planecie i zmierz się z mechanicznymi przeciwnikami” - czytamy w opisie.

Wersja demonstracyjna oferuje sam początek przygody, gdy Samym ląduje na opisywanej planecie ZDR w poszukiwaniu pasożyta X.

„Czasem zdarza się, że od razu wiemy, gdy trafiamy na świetną grę. Właśnie tak wygląda sytuacja z Metroid Dread - kiedy tylko przejąłem kontrolę nad postacią, wiedziałem, że mam do czynienia z czymś wspaniałym” - zapewnia Mateusz w naszej recenzji.

Patrząc szerzej, dema stają się coraz popularniejszą promocją gier na Nintendo Switch. W ostatnim okresie próbnych wersji doczekało się także Hyrule Warriors: Age of Calamity, Monster Hunter Rise, Pokémon Mystery Dungeon: Rescue Team DX czy Yoshi's Crafted World.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Przerwa techniczna w weekend

Niektóre funkcje serwisu zostaną czasowo wyłączone.

Chorus - porady na start: początek gry, jak zacząć

Co robić na początku gry, jak walczyć i zdobywać pieniądze.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami