Królowa wraca do Destiny 2 - jutro pokaz Bungie

Startuje 15. sezon.

Studio Bungie opublikowało krótki teaser, zwiastujący pojawienie się w Destiny 2 długo oczekiwanego przeciwnika. Wszystko to przed zaplanowanym na jutro pokazem na żywo.

Deweloperzy zapewniają, że podczas transmisji zobaczymy, „co czeka [graczy] w przyszłości”, a wydarzenie będzie „zwieńczeniem siedmiu lat Destiny”. Pierwsza część serii ukazała się w 2014 roku.

Szczegóły poznamy jutro o godzinie 18:00 polskiego czasu. Godzinę później wystartuje kolejny sezon zmaga w sieciowej strzelance, zatytułowany Season of the Lost. Być może postać pojawi się później, w opóźnionym na początek 2022 roku rozszerzeniu Witch Queen.

Teaser stanowi pierwszy rzut oka na Savathûn, której miłośnikom cyklu zapewne nie trzeba przedstawiać. Przerażają istota - znana właśnie jako Witch Queen - ma być odpowiedzialna za działania rasy Hive. Królowa „czai” się w uniwersum od czasów pierwszej części.

Cykl ma jednak więcej niż jedną królową. Twórcy już w ubiegłym tygodniu potwierdzili, że w świecie gry ponownie pojawi się także Mara Sov, co oznacza zapewne odwiedziny w Dreaming City, gdzie czeka już Petra Venj.

Jeśli o Destiny 2 mowa, nieoficjalnie mówi się, że Bungie zamierza 30 grudnia uczcić 30. urodziny studia, publikując treści związane z serią Halo - którą firma tworzyła kiedyś dla Microsoftu. Mamy podobno otrzymać tajną misję do wykonania.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami