Stardew Valley wśród jesiennych nowości w Xbox Game Pass

Plus Aragami 2 czy Evil Genius 2.

Podczas pokazu ID@Xbox Showcase przedstawiciele Microsoftu ujawnili kilka tytułów, które jesienią trafią do biblioteki Game Pass na PC oraz konsolach. Jedną z nich jest kultowe już Stardew Valley.

Produkcja o zarządzaniu farmą, hodowli zwierząt i życiu w małej wiosce zadebiutowała w 2016 roku, natychmiast podbijając serca graczy. Po wielu aktualizacjach tytuł oferuje przeróżne aktywności - od łowienia ryb i dbania o rośliny, po walkę w podziemiach i remonty domu.

Zapowiedziano także, że Aragami 2 - sequel niezależnej skradanki - trafi do Game Passa w dniu premiery, czyli 13 września. Z kolei nieco później, przed końcem roku, w ramach usługi dostępna będzie też strategia Evil Genius 2 o zarządzaniu bazą superzłoczyńcy.

Podczas pokazu poinformowano też, że deskorolkowe OlliOlli World zadziała na nowych konsolach Xbox w 120 klatkach i 4K. Udostępniono także publiczne demo cyberpunkowej platformówki Aeon Drive.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami