Wiedźmin Pogromca Potworów - przenoszenie zadań: misja za daleko

Lub w złym miejscu.

W Witcher Monster Slayer misje - oznaczone żółtym kolorem - pojawiają się często dość daleko od ciebie lub w trudnym do dotarcia miejscu. Co prawda nie możesz ich w żaden sposób przybliżyć, ale możesz „wylosować” ich położenie ponownie, licząc, że tym razem pojawią się bliżej lub w dogodniejszej lokalizacji.

Aby przenieść zadanie, a więc ponownie „wylosować” jego lokalizację, na głównym ekranie wejdź do Dziennika (1), następnie kliknij aktywne zadanie (2), a potem wybierz opcję Przenieś (3).

wiedzmin_pogromca_potworow_przenoszenie_1

Uwaga: ta opcja będzie dostępna tylko, jeśli odpowiednio oddalisz się od aktualnej lokalizacji zadania. Z naszego doświadczenia wynika, że jeśli znajdujesz się w odległości mniejszej niż 1 km od celu misji, przeniesienie nie będzie dostępne.

Jeżeli nowe miejsce ponownie ci nie pasuje, będziesz musiał ponownie się przemieścić i skorzystać z opcji przeniesienia.

Oczywiście funkcja służy głównie osobom, które zmieniają miejsce przebywania, ale chcą dalej grać w Pogromcę Potworów. W innym przypadku jakakolwiek przeprowadzka uniemożliwiałaby kontynuowanie fabuły.

Więcej porad:

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami