Wiedźmin Pogromca Potworów - rozwój postaci, umiejętności

Ulepszenia i talenty.

Podobnie jak w grach dla pojedynczego gracza, również w Witcher Monster Slayer rozwijamy naszego bohatera, wybierając zdolności z drzewka talentów. To prosty i przejrzysty system.

Doświadczenie zdobywamy oczywiście za pokonywanie potworów. Zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia zapewnia nam dodatkowe punkty talentów do rozdysponowania.

Co więcej, zabicie 3 potworów tego samego rodzaju da nam jeden punkt umiejętności do wydania. Później musimy zabić 50 potworów tego samego rodzaju, by znów otrzymać punkt.

Po awansowaniu zawsze zobaczysz planszę z nagrodami (1) za zdobycie poziomu. By wydać punkty talentów, kliknij rozwijane menu (2), a następnie ikonę umiejętności (3).

rozwoj_postaci_1

W nowym oknie na górze ekranu zobaczysz liczbę punktów, które możesz wydać. Możesz przełączać się między trzema kategoriami zdolności (4). Walka wiąże się z atakami mieczem i wytrzymałością, Alchemia związana jest z używaniem i tworzeniem mikstur oraz olejów, a Znaki - rzecz jasna z magicznymi znakami.

rozwoj_postaci_2

Dostępne talenty są podświetlone (5). Zawsze widzisz, ile punktów musisz wydać, by osiągnąć maksymalny poziom danej umiejęności (w tym przypadku to 5 punktów). Podobnie jak w Wiedźminie 3, dopiero „wymaksowanie” danego skilla pozwoli odblokować dostęp do niższych partii drzewka talentów.

Na samym początku gry zalecamy przede wszystkim wzmocnić silne i szybkie ataki, by lepiej radzić sobie z pierwszymi potworami. Później warto zainwestować w znaki i alchemię.

Więcej porad:

Spis treści: Wiedźmin Pogromca Potworów - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami