Test Drive Unlimited Solar Crown z akcją w Hongkongu - jest data premiery

Oraz nowy trailer.

Test Drive Unlimited Solar Crown przeniesie akcję do Hongkongu. Podczas prezentacji firmy wydawniczej Nacon dowiedzieliśmy się także, że tytuł ukaże się 22 września 2022 roku na PC, PlayStation 4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Warto doprecyzować, że miejscem akcji nie jest całe państwo-miasto, a jedynie wyspa Hongkong, będąca tylko częścią specjalnego regionu administracyjnego Chińskiej Republiki Ludowej.

Twórcy zapewniają, że teren jest odwzorowany w skali 1:1, a gracze wybiorą dwie ścieżki kariery: Street lub Sharp. Nie jest do końca jasne, czym będą się różnić, lecz z pewnością nie zabraknie szybkich samochodów i luksusowego stylu życia.

Materiał wideo prezentuje przeróżne auta - niektóre znane już z poprzednich zwiastunów - ścigające się w zróżnicowanych lokacjach: od plaż, przez pełen kontenerów port, na wąskich uliczkach kończąc.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami