Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy gameplay z Test Drive Unlimited Solar Crown zobaczymy w przyszłym tygodniu

Twórcy zapraszają na pokaz.

Od pierwszej zapowiedzi Test Drive Unlimited Solar Crown minęły dziś dokładnie 3 lata, a my nie mieliśmy jeszcze okazji zobaczyć pełnoprawnego gameplayu. Przełomu doczekamy się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu, podczas specjalnego pokazu przygotowanego przez Nacon.

Transmisja poświęcona w pełni grze odbędzie się w środę - 12 lipca - o godzinie 19:00 czasu polskiego i będzie dostępna do obejrzenia na platformie YouTube. Całość potrwa około 30 minut, w których twórcy planują zaprezentować jakąś formę rozgrywki. Nie wydaje się, by organizowanie oficjalnego pokazu dla kilku screenów z gry miało sens, dlatego powinniśmy spodziewać się pierwszego, pełnoprawnego gameplayu.

Być może w końcu doczekamy się także ujawnienia oficjalnej daty premiery gry. Wedle informacji podanych w raporcie finansowym wydawcy Nacon, Test Drive Unlimited Solar Crown powinno ukazać się w pierwszym kwartale 2024 roku. Informacje mogą być jednak nieaktualne, dlatego warto poczekać na oficjalne potwierdzenie.

Test Drive Unlimited Solar to kontynuacja o równie długim tytule, co historii. Produkcję potwierdzono w 2020 roku, choć plany rozwoju cyklu kwitły już w 2016 roku, gdy wspomniany wcześniej Nacon wykupił licencję od Atari, by wskrzesić cykl wyścigów w otwartym świecie.

Akcja gry rozegra się w Honk-Kongu (nie w całym państwie-mieście, lecz na terenie mniejszej wyspy o tej samej nazwie). Lokację odwzorowano skali 1:1, a do dyspozycji graczy oddane zostaną dwie ścieżki kariery: Street lub Sharp. Zabraknie jednak opcji kupowania domów, znanej z poprzednich odsłon. Tym razem gracze będą nocowali w hotelu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze