Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Test Drive Unlimited Solar Crown bez kupowania domów. Gracze zamieszkają w hotelu

Lubiana funkcja może powrócić po premierze.

Twórcy Test Drive Ulimited Solar Crown opublikowali kolejne szczegóły wyczekiwanej produkcji. Tym razem skupiono się na hotelu, w którym zamieszkają gracze. Niestety, na premierę to będzie nasza jedyna siedziba.

Fanów wyścigowej serii może rozczarować informacja o tym, że twórcy nie szykują na premierę opcji kupowania nowych nieruchomości z większymi garażami. Taka funkcja może pojawić się jakiś czas po rynkowym debiucie Solar Crown, jednak do tego czasu zmuszeni będziemy korzystać z hotelowych apartamentów. Oto najważniejsze informacje, jakie znalazły się w najnowszym Solar Club Letter:

  • Gracze zamieszkają w Solar Hotel położonym w centrum wyspy Hongkong. To 120-piętrowy budynek, w którym gracz otrzyma swój prywatny apartament.
  • W hotelu można sprawdzić swoje postępy, a także dostosować wygląd awatara czy jego ubiór.
  • Hotel pełni unkcję centralnego HUB-u, w którym spotkamy się z innymi graczami.
  • W lobby budynku wybierzemy nowe wktywności i zobaczymy najlepszych graczy.
  • Gracze lepiej radzący sobie w grze otrzymaja apartamenty na wyższych piętrach.
  • Kupowanie domów jak w Test Drive Unlimited 2 nie będzie możliwe na premierę.

Hotel, w którym spędzimy pewnie sporo czasu, prezentuje się całkiem okazale. Nowoczesny biały wieżowiec góruje nad miastem i obfituje w centra usługowe oraz sklepy, w których kupimy choćby nowe ubrania. Warto też wspomnieć, że w lobby prezentowane będą auta czterech najlepszych graczy, którzy danego dnia wykazali się w jakiś sposób podczas wyścigów czy eksploracji, co może stanowić niezłą motywację do zaciętej rywalizacji o wyniki.

Twórcy jasno zaznaczyli też, że zdają sobie sprawę z tego, jak lubianą funkcją było kupowanie domów w Test Drive Unlimited 2. Choć nie dostaniemy takiej możliwości w dniu premiery Solar Crown, to deweloperzy ze studia KT Racing wpisali tę funkcję na listę swoich średnio- i długoterminowych celów, więc najprawdopodobniej opcja trafi do gry w jednej z planowanych aktualizacji.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze