W The Sims 4 wkrótce odbędzie się festiwal muzyczny - artyści zaśpiewają w języku simlish

Wirtualne występy.

  • W najbliższy wtorek w The Sims 4 wystartuje festiwal muzyczny
  • W wydarzeniu wystąpią artyści śpiewający w języku Simów
  • W planach opcja rozbijania namiotów i prowadzenia własnego stoiska z gadżetami

EA poinformowało, że 29 czerwca o godzinie 19:00 w The Sims 4 rozpocznie się wirtualny festiwal muzyczny, w którym wystąpią prawdziwi piosenkarze.

W akcji wezmą udział Bebe Rexha (dwukrotnie nominowana do nagród Grammy), zespół Glass Animals (specjalizuje się w alternatywnym popie) i Joy Oladokun (pieniądze na pierwszy album zebrała na Kickstarterze).

the_sims_4_festiwal
Nie zabraknie tańców pod sceną

Wszyscy artyści zaśpiewają w simlishu, czyli specyficznym języku używanym przez wirtualnych ludzików. EA zapewnia, że w czasie trwania festiwalu - czyli do 8 lipca - będziemy mogli słuchać muzyków „do woli”.

the_sims_4_festiwal2
Na scenie wystąpią też same Simy

Przewidziano też inne atrakcje. Pojawi się opcja kupna gadżetów związanych z poszczególnymi artystami, posilenia podopiecznych, a także założenia własnego stoiska z upominkami. W planach również możliwość rozbicia namiotów, w których Simy zregenerują siły.

To jednak nie wszystko, ponieważ nasze wirtualne ludziki otrzymają opcję zatańczenia pod sceną w rytm muzyki. Do tego szansa wejścia na scenę główną i wykonania własnego występu, w tym na pianinie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami