[PLOTKA] Powstaje ambitny remaster Bloodborne

Zaoferuje więcej niż rozgrywkę w 4K i 60 FPS.

  • Według nieoficjalnych informacji, remaster Bloodborne zmierza na PC i PS5
  • Nad projektem nie pracuje Bluepoint Games
  • Tytuł określany jest mianem „ambitnego”

Jeszcze w tym roku ukaże się „ambitny” remaster Bloodborne, a gra docelowo trafi na PC i PS5 - wynika z niepotwierdzonych wieści.

Źródłem informacji jest francuski internauta o pseudonimie SoulsHunt. W przeszłości tak zwany leaker ujawnił, że studio Team Ninja pracuje nad nową odsłoną Final Fantasy, co na tegorocznym E3 potwierdziło Square Enix.

„Bloodborne w tym roku pojawi się na PS5 (później także na PC)! Remaster nie jest przygotowywany przez Bluepoint lub From Software, ale jest ambitny” - napisał użytkownik na Twitterze. „Tak naprawdę gra zaoferuje nie tylko 4K i 60 FPS” - dodał w kolejnym wpisie.

bloodborne_remaster
Fani od lat domagają się remastera Bloodborne

SoulsHunt podkreśla jednocześnie, że najprawdopodobniej nie powstanie pełnoprawny sequel, ponieważ twórcy oryginału nie są zainteresowani kontynuacjami, koncentrując się wyłącznie na nowych markach.

Internauta nie sprecyzował, kto dokładnie miałby pracować nad projektem. Wymienione przez leakera Bluepoint Games specjalizuje się w odświeżaniu uznanych produkcji na zlecenie Sony - ekipa przygotowała na przykład remake Demon's Souls.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami