Wkrótce pokaz Dying Light 2? Techland publikuje tajemnicze filmiki

„Uratuj miasto”.

  • Twórcy Dying Light 2 codziennie udostępniają krótkie teasery gry
  • Nagrania mogą poprzedzać prezentację tytułu

Techland od kilku dni publikuje na Twitterze krótkie filmiki, które nawiązują do Dying Light 2. Niewykluczone, że nagrania poprzedzają pokaz gry.

Codziennie w godzinach wieczornych na profilu serii o zombie pojawiają się kolejne teasery. W kilkusekundowych materiałach widoczny jest mur z dwoma hasłami - drugie jest rozbudowywane w każdym następnym wideo.

„Uratuj miasto” - czytamy w filmiku. Napisano również: „Are you Dying 2 know more?”, co można przetłumaczyć jako: „Nie możesz się doczekać, by dowiedzieć się więcej?”.

Nadmienić jednocześnie należy, że drugie hasło jest codziennie rozbudowywane o kolejne słowo. Ponadto wraz z publikacją następnych teaserów, poprzednie są kasowane - najpewniej podobnie będzie też dziś wieczorem.

Na razie nie wiadomo, co dokładnie poprzedza seria filmików. Wydaje się jednak, że poprzez nagrania Techland odlicza do tajemniczego wydarzenia. Fani spekulują, że wrocławska firma przygotowuje się do pierwszej od dawna prezentacji produkcji, a być może ujawnienia daty premiery tytułu. To o tyle możliwe, że niedawno obiecywano nowe informacje o projekcie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami