Otwarta beta Chivalry 2 już w następnym tygodniu. Symulator średniowiecznych bitew wkrótce do wypróbowania

Na PC i konsolach.

  • Beta potrwa od 27 maja do 1 czerwca
  • Dostępna na wszystkich platformach, wraz z crossplayem
  • Użytkownicy konsol Xbox muszą mieć Xbox Live Gold

Deweloperzy z Torn Banner Studios poinformowali, że w następnym tygodniu ruszą pierwsze otwarte testy beta Chivalry 2, a więc wieloosobowej gry o średniowiecznych bitwach. Testy potrwają od 27 maja do 1 czerwca i będą dostępne na PC (przez Epic Games Store), PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One.

O ile użytkownicy PlayStation będą mogli wypróbować Chivalry 2 bez subskrypcji PS Plus, na konsolach Xbox wymagana będzie usługa Xbox Live Gold. Co prawda Microsoft zrezygnował z konieczności wykupienia abonamentu dla darmowych gier, ale omawiana produkcja jest płatna, co najwyraźniej wpływa też na testy wczesnych wersji.

Otwarta beta zaoferuje crossplay i jest ostatnią fazą testów przed premierą gry, która nastąpi 8 czerwca.

Mieliśmy już okazję zagrać w Chivalry 2 podczas zamkniętych testów. Wrażenia Mateusza poznacie w powyższym materiale z gameplayem.

Tak jak pierwsze Chivalry, „dwójka” wyróżnia się ciekawym systemem walki, w którym kluczowe są kierunek i szybkość ciosu bronią. Gracze biorą udział w mniejszych potyczkach lub oblężeniach na ogromną skalę, inspirowanych hollywoodzkimi filmami.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami