Far Cry 6 ukaże się najpóźniej we wrześniu - precyzuje Ubisoft

Wraz z Rainbow Six Quarantine.

  • Far Cry 6 trafi do sprzedaży przed końcem września
  • W podobnym okresie zadebiutuje Rainbow Six Quarantine

Na telekonferencji z inwestorami szefostwo Ubisoftu sprecyzowało, że Far Cry 6 ukaże się przed 30 września.

W raporcie finansowym stwierdzono, że gra zadebiutuje w bieżącym roku fiskalnym, który zakończy się 31 marca 2022 r. Odpowiadając później na pytania akcjonariuszy, sprecyzowano, że strzelanka trafi do sprzedaży w pierwszym półroczu, o czym pisze GameSpot.

O Far Cry 6 wiadomo stosunkowo niewiele. Dotychczas zaprezentowano jedynie zwiastun, który jest pozbawiony fragmentów rozgrywki animacją typu CGI. Projekt miał pierwotnie pojawić się w lutym. Niewykluczone, że wydawca przedstawi nowe informacje w czerwcu.

Przedstawiciele Ubisoftu podkreślili także, że w podobnym okresie - a więc przed 30 września - na rynku pojawi się Rainbow Six Quarantine. Nieznane są szczegóły na temat gry, choć ujawniono, że produkcja położy nacisk na kooperację, a gracze zmierzą się z zainfekowanymi w kosmosie.

Przypomnijmy, że według informacji z raportu finansowego firmy, przed marcem 2022 roku zadebiutują Riders Republic, Roller Championship i The Division Heartland. Natomiast najpóźniej w kwietniu 2023 r. ukaże się Skull & Bones.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami