Dead Island 2 i Saints Row 5 mogą być exclusivami Epic Games Store

Sugerują wewnętrzne dokumenty.

Ujawnione w ramach trwającego procesu między twórcami Fortnite a firmą Apple dokumenty wskazują, że Dead Island 2 i nowa część Saints Row w wersji PC mogą być tytułami na wyłączność Epic Games Store.

Publikacja przedstawia wyniki przeprowadzonej przez właścicieli sklepu w sierpniu 2019 roku ankiety na temat „najbardziej oczekiwanych gier” na komputery osobiste w poszczególnych krajach.

Rezultaty prezentują szereg produkcji, w tym pozycje, które są lub będą tytułami na wyłączność Epic Games Store. Wśród exclusivów - zaznaczonych na czerwono - są Dead Island 2 i nienumerowana odsłona serii Saints Row.

ankieta_egs_exclusivy
Fragment dokumentów Epic Games

Spekuluje się, że ostatnia z wymienionych gier to piąta odsłona cyklu. Niektórzy internauci nie wykluczają jednak, że tajemniczym projektem jest wydany w ubiegłym roku remaster trzeciej części, przez dwanaście miesięcy oferowany tylko w EGS.

Oczywiście nie wiadomo, na ile informacje z przedstawionego dokumentu są aktualne. Warto jednak zwrócić uwagę, że zarówno Dead Island 2, jak i serię Saints Row wydaje jedna firma - Deep Silver - która współpracowała już z Epic Games.

Sequel gry o zombie na tropikalnej wyspie powstaje od kilku lat, ale wielokrotnie zmieniano zespół deweloperski. Natomiast szczegółów o piątej odsłonie gangsterskiego cyklu dotychczas nie ujawniono, ale wiadomo, że studio Volition pracuje nad projektem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami