Wiedźmin 3 z ponad 50 modami wygląda imponująco

Odświeżone oświetlenie i nie tylko.

  • Digital Dreams zebrało imponującą kolekcję modów do Wiedźmina 3
  • Ponad 50 projektów gruntownie odświeża wygląd gry

Kanał Digital Dreams opublikował w serwisie YouTube materiał wideo prezentujący Wiedźmina 3 z ponad pięćdziesięcioma zainstalowanymi modyfikacjami. Celem filmu jest głównie pokaz oświetlenia w jednym z projektów fanów.

Mowa o modyfikacji Vanilla Lighting and Weather 2.0. Ta - jak sama nazwa wskazuje - nie zmienia drastycznie oprawy, koncentrując się raczej na subtelnych poprawkach pracy studia CD Projekt. Rozbudowuje za to efekty pogodowe.

Kompletne zestawienie zainstalowanych modów jest oczywiście dużo bardziej rozbudowane. Na liście znaleźć można na przykład projekty starające się przywrócić wygląd grafiki z pamiętnych pokazów na targach E3.

Bardzo ważną rolę odgrywa także The Witcher 3 HD Reworked Project, w ramach którego twórca gruntownie odświeżył wszystkie tekstury w polskiej produkcji, niekiedy znacząco podnosząc ich rozdzielczość.

Jest też fizyka włosów w 60 klatkach na sekundę, rozbudowane efekty wiatru i wody, nowe animacje ognia, a nawet zmienione ptaki, kury, krew oraz kolor płotki. Wszystko to sprawia, że rosną wymagania sprzętowe - Digital Dreams zarejestrowało materiał na karcie graficznej RTX 3090, w rozdzielczości 4K.

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami