Twórcy God of War pracują nad grą w świecie fantasy - sugeruje ogłoszenie

Deweloperzy przygotowują własny świat?

  • Sony Santa Monica szuka osoby, która pomoże w tworzeniu zasad świata fantasy dla nowej gry
  • Od kandydata wymaga się też umiejętności projektowania postaci i potworów
  • Tajemnicza produkcja powstaje niezależnie od God of War: Ragnarok

Na stronach Sony Santa Monica - studia odpowiedzialnego za serię God of War - pojawiło się ogłoszenie o pracę, sugerujące, że kolejna gra zespołu osadzona będzie w świecie fantasy.

Deweloperzy poszukują starszego artysty koncepcyjnego dla postaci. Z opisu stanowiska wynika, że nowy członek ekipy miałby być zaangażowany w powstawanie niezapowiedzianego tytułu.

Pracownik miałby pomóc w stworzeniu „modeli bohaterów, wizualnego języka i zasad światów w realiach fantasy”. Wspomniany fragment ogłoszenia wskazuje, że Sony Santa Monica przygotowuje własne uniwersum.

god_of_war_ragnarok_logo
God of War: Ragnarok to nie jedyna gra tworzona przez Sony Santa Monica

Od kandydata wymaga się również umiejętności, które pozwoliłyby zaprojektować „realistyczne i wiarygodne” postacie, potwory oraz elementy otoczenia. Więcej szczegółów jednak nie ujawniono.

Twórcy God of War pracują obecnie nad kontynuacją przygód Kratosa o podtytule Ragnarok. Projekt, którego dotyczy ogłoszenie, jest więc drugą rozwijaną aktualnie produkcją przez Sony Santa Monica.

Pierwsze wzmianki o tajemniczej grze pojawiły się w styczniu, kiedy studio poszukiwało „doświadczonego dyrektora artystycznego” na potrzeby nowego tytułu. To nie wszystko, ponieważ w ubiegłym miesiącu pojawiły się wakaty na kilka innych stanowisk.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami