Mod do Cyberpunk 2077 przywraca wczesne wersje postaci

Głównych i pobocznych.

  • Nowy mod pozwala użyć wczesnych wersji postaci
  • Ujawnione modele wskazują, że największych zmian doczekał się Takemura i Evelyn
  • Znaczne modyfikacje wprowadzono też do Judy i Panam

Jeden z fanów Cyberpunk 2077 w plikach gry odnalazł wczesne wersje szeregu postaci niezależnych - zarówno pobocznych, jak i głównych. Użytkownik przygotował nawet mod, który pozwala użyć starszych modeli.

Internauta o pseudonimie Hineytroll uzyskał dostęp do wyglądu bohaterów, będących tak zwanymi placeholderami, które były wykorzystywane przez deweloperów na początkowych etapach prac nad projektem.

Udostępnione przez użytkownika obrazki przedstawiają wczesne modele między innymi Judy, Lizzy Wizzy, Jackiego, Rogue i Panam. Wszystkie jedynie w nieznacznym stopniu przypominają odpowiedniki z finalnego Cyberpunk 2077.

1
8
3
4
2

(Od lewej: Judy, Lizzy Wizzy, Jackie, Rogue, Panam)

Największe różnice zaobserwować można jednak w przypadku innych bohaterów. Wstępne wersje Takemury, Evelyn, Placide'a i Adama Smashera prezentują się zupełnie inaczej niż w grze - szczególnie trzeci z wymienionych.

6
9
7
5

(Kolejno: Takemura, Evelyn, Placide i Adam Smasher)

Hineytroll przygotował mod, który przywraca wczesne modele 320 postaci niezależnych - projekt można pobrać za darmo w serwisie Nexus Mods. Ponadto gracz stworzył pojedyncze modyfikacje, poświęcone między innymi Judy, Lizzy Wizzy i Meredith Stouth.

To nie pierwsze dokonania moderów. Niedawno inny fan przeszukał pliki niedawnej aktualizacji Cyberpunk 2077, znajdując dane o niedostępnych w podstawowej grze zadaniach, lokacjach i bohaterach.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami