[PLOTKA] Powstanie film Demon's Souls

Sony przeniesie na srebrny ekran kolejną grę?

  • Sony podobno pracuje nad ekranizacją Demon's Souls
  • Projekt jest duży i ważny dla koncernu

Sony pracuje nad filmem, bazującym na grze Demon's Souls, która niedawno otrzymała remake na PlayStation 5 - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Wieści przekazał serwis Giant Freaking Robot, powołujący się na anonimowego informatora. Dziennikarze przekonują, że źródło jest „zaufane” - w przeszłości miało dostarczyć szczegółów o innych projektach kinowo-telewizyjnych.

demons_souls_film_2
Czy bohaterowie filmu też będą często ginąć?

Według doniesień, ekranizacja Demon's Souls jest dla Sony bardzo ważnym oraz dużym pod względem skali produkcyjnej filmem. Firma podobno wierzy, że obraz ma potencjał, by przekształcić się w istotną markę.

Informacje nie są oczywiście potwierdzone. Faktem jest jednak, że producent PlayStation coraz chętniej podejmuje się stworzenia adaptacji swoich uznanych serii gier. Trwają już prace między innymi nad serialem The Last of Us i filmem Uncharted.

Demon's Souls to przygotowana przez From Software produkcja z 2009 roku. Akcję osadzono w mrocznym świecie fantasy, a tytuł wyróżnia się dość wysokim stopniem trudności.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami