Skip to main content

Demon's Souls remake skrywa jeszcze cztery przedmioty

Sugerują pliki gry.

Popularny twórca modyfikacji - Lance McDonald - zapewnia, że w remake'u Demon's Souls na PlayStation 5 znajdują się cztery przedmioty, których gracze jeszcze nie znaleźli.

Gracz bazuje na informacjach, które znalazł w plikach produkcji. Nie od dzisiaj deweloper słynie bowiem właśnie za sprawą wydobywania różnych ukrytych danych z gier studia FromSoftware.

„Gdybym sam wiedział, jak je zdobyć, to bym je zdobył. Wiem tylko, że istnieją w plikach” - napisał na Twitterze. „Może kiedyś je zobaczymy, jeśli uda się złamać zabezpieczenia PlayStation 5. Obecnie wiem tylko, że są to cztery przedmioty i znam ich nazwy”.

Zobacz na YouTube

McDonald nie chciał jednak podać tych nazw, by - jak zapewnia - nie psuć ewentualnej niespodzianki osobie, która je znajdzie. Zadanie byłoby z całą pewnością łatwiejsze, gdyby produkcję wydano na PC, na co na razie się jednak nie zanosi.

Gracze spekulują w komentarzach, że liczba przedmiotów - cztery - sugeruje zestaw pancerza. Cześć użytkowników przytomnie wskazuje, że mowa być może o plikach, które celowo nie trafiły do gry i nie można ich znaleźć, ponieważ - dla przykładu - służyły tylko do testów.

McDonald zauważa też, że mowa o itemach, które nie istniały w oryginalnej wersji i zostały przygotowane specjalnie przez studio Bluepoint Games, twórców remake'u.

Zobacz także