Demo Outriders cieszy się dużym zainteresowaniem, w planach patch

Twórcy poprawiają wersję próbną.

  • Wersję próbną Outriders pobrano dwa miliony razy
  • Przygotowywana aktuailzacja wyeliminuje szereg błędów i usterek

Polskie studio People Can Fly poinformowało, że opublikowane niedawno demo Outriders do tej pory pobrano ponad dwa miliony razy.

Deweloperzy ujawnili, że w przyszłym tygodniu powinni udostępnić aktualizację testowej wersji strzelanki. Twórcy chcą między innymi dodać opcję wyłączenia tak zwanego efektu motion blur, czyli rozmycia.

W planach również poprawienie płynności w przerywnikach filmowych i zmiany, które mają zaowocować skróceniem czasu niezbędnego do znalezienia graczy do drużyny.

Na PC aktualizacja wyeliminuje błędy, które prowadziły do wyłączania dema podczas otwierania ekwipunku lub menu głównego, a także usuwania zgromadzonego wyposażenie, gdy użytkownik tracił połączenie sieciowe w trakcie zmiany lokacji. Ulepszy też wyświetlanie napisów w jednej z misji.

Poza tym autorzy szykują zmiany, które dzisiaj wdrożą po stronie serwera (nie będzie potrzeby pobierania dodatkowych plików). Poprawią działanie niektórych zdolności przeciwników i zmodyfikują zdobywanie przedmiotów, co jest o tyle istotne, że zgromadzone w demie wyposażenie można przenieść do pełnej wersji Outriders.

Twórcy tłumaczą, że system progresji z finalnej produkcji może zostać zaburzony, ponieważ w testowym wydaniu gracze znaleźli sposób na szybkie kolekcjonowanie legendarnego wyposażenia. Deweloperzy rozwiążą problem między innymi likwidując pojawianie się legendarnego ekwipunku w znajdowanych podczas zabawy skrzyniach.

Warto zapoznać się też z naszym poradnikiem do Outriders, w którym znajdziecie wiele wskazówek, przydatnych w demie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami