Premiera Elden Ring zapewne dopiero w 2022 roku, przyczyną pandemia - raport

Praca zdalna to duży problem.

  • Produkcja Elden Ring ucierpiała przez pracę zdalną
  • Deweloperzy pracują z domów od niemal roku
  • Studio już kilkukrotnie przekładało premierę

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Elden Ring, nowa produkcja studia From Software, zadebiutuje dopiero w 2022 roku - wynika z informacji, do których dotarła redakcja VGC. Powodem jest rzekomo pandemia, która wymusza na zespole pracę zdalną.

„Osoby zaznajomione z rozwojem gry powiedziały nam, że produkcja znacząco spowolniła przez restrykcje związane z pracą zdalną, którą studio stosuje już od niemal roku” - czytamy w raporcie. „Jeden z deweloperów stwierdził, że ze względu na problemy, nie sądzi, żeby premiera Elden Ring odbyła się w tym roku”.

To do tej pory jedyny oficjalny materiał z Elden Ring

Według źródeł VGC, From Software już kilkukrotnie przełożyło ustaloną wewnętrznie w toku prac - oczywiście nieprzekazaną publicznie - datę premiery gry.

Na osłodę przykrych wieści przypomnijmy, że najprawdopodobniej niedługo twórcy opublikują nowy zwiastun Elden Ring, zawierający pierwsze spojrzenie na urywki gameplayu. Nagranie krąży już po sieci, więc czekamy na oficjalne źródło.

Od zapowiedzi gry w czerwcu 2019 roku firmy From Software i Bandai Namco nie podzieliły się nowymi trailerami czy choćby obrazkami z gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami