Cyberpunk 2077 z nową aktualizacją - poprawiono stabilność i nie tylko

„Podwalina pod kolejne patche”.

  • Pojawiła się nowa aktualizacja Cyberpunk 2077
  • Patch 1.1 wprowadza kolejne poprawki związane ze stabilnością

Zgodnie z niedawnymi obietnicami, CD Projekt Red opublikował kolejną aktualizację Cyberpunk 2077 - oznaczoną numerem 1.1. Deweloperzy wprowadzili do gry kolejne poprawki, w tym związane ze stabilnością na wszystkich platformach.

Rozmiar różni się w zależności od wydania - posiadacze wersji PC kupionej za pośrednictwem GOG mają do pobrania 1,1 GB, osoby korzystające ze Steama muszą ściągnąć około 5,4 GB, natomiast właściciele konsol niespełna 17 GB.

Twórcy tłumaczą, że patch 1.1 stanowi „podwalinę dla kolejnych aktualizacji”. Poprawiono stabilność, ulepszając wykorzystanie pamięci w różnych systemach gry, w tym związanych z postaciami, interakcjami, nawigacją, roślinnością, minimapą, SI i ruchem ulicznym. Tytuł powinien też rzadziej się zawieszać w trakcie ładowania zapisów i uruchamiania lub zamykania.

Na PS4 Pro i PS5 zoptymalizowano zaś działanie tłumów, a na bazowym PlayStation 4 wyeliminowano „liczne” błędy”. Na Xbox One i Xbox One X udoskonalono z kolei zużycie pamięci podczas kreowania postaci, stosowania luster, skanowania, zdalnego sterowania kamerami i poruszania po menu mapy i ekwipunku.

Pełna lista zmian i nowości obejmuje także usunięcie usterek związanych z wieloma zadaniami - między innymi z misją zlecaną przez Delamaina. Ponadto naprawiono bug odpowiedzialny za zbyt duże zapisy rozgrywki (zmniejszono również rozmiar już istniejących save'ów).

W planach jest już kolejny patch do Cyberpunk 2077 - aktualizacja o numerze 1.2 powinna pojawić się w lutym i powinna naprawić kolejne istotne problemy z działaniem produkcji. Jeżeli gracie w tytuł CD Projekt Red, możecie zapoznać się z naszym poradnikiem.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami