Cyberpunk 2077 - Kontrakt: zemsta związkowców

Eliminacja Vico Vegi.

Zemsta związkowców to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077 należący do grupy neutralizacja. W trakcie tej aktywności musisz dostać się do biura Vico Vegi i się go pozbyć. Zadanie to nie ma żadnych znaczących wymagań, warto jednak podjąć się go rozwiniętą postacią - szczególnie, jeśli preferujesz rozwiązania siłowe.

By przystąpić do tego kontraktu udaj się do Ranczo Coronado (1), gdzie znajdziesz biurowiec (2). Po dotarciu do budynku odezwie się do ciebie znana ci zapewne z innych zadań Rogue i formalnie rozpocznie tę aktywność.

335_cyberpunk_2077_kontrakt_zemstaw_zwiazkowcow

Twój cel, Vico Vega, znajduje się na wyższym piętrze budynku. Możesz dostać się do niego na kilka sposobów. Pierwszy wymaga wejścia głównymi drzwiami i przejścia przez podwójne drzwi (3). Do tego celu potrzebujesz jednak klucza (4), który leży na biurku recepcjonistki. Możesz odwrócić jej uwagę na kilka sposobów - szczególnie, jeśli rozpocząłeś rozgrywkę z prologiem Korp.

336_cyberpunk_2077_kontrakt_zemstaw_zwiazkowcow

Tuż obok recepcjonistki znajdziesz alternatywną ścieżkę. Ta prowadzi przez małe pomieszczenie, do którego dostaniesz się przez boczne drzwi (5). Musisz jednak wpierw odwrócić uwagę strażnika, by się tamtędy przedostać.

Kolejna ścieżka prowadzi przez garaż, do którego dostaniesz się drzwiami (6) na boku budynku. By tamtędy przejść konieczny będzie odpowiedni poziom zdolności technicznych (by otworzyć drzwi) bądź budowy ciała (by otworzyć bramę garażową). Alternatywnie możesz też wykorzystać ten sam klucz, który leży w recepcji, by obejść te wymagania.

337_cyberpunk_2077_kontrakt_zemstaw_zwiazkowcow

Gdy już będziesz w środku, musisz dostać się do schodów (7), by dotrzeć na górne piętro. Wrogów tutaj nie brakuje, jednak jest też sporo miejsc, w których możesz skryć się przed ich wzrokiem. Jeśli dysponujesz hakiem Restart optyki, warto z niego tutaj skorzystać.

338_cyberpunk_2077_kontrakt_zemstaw_zwiazkowcow

Biuro Vico Vegi (8) znajdziesz w rogu tego piętra, po przeciwnej stronie do schodów, którymi tutaj wszedłeś. By się do niego dostać konieczna może być eliminacja 1-2 strażników. Wejdź do biura i rozpraw się z Vico - możesz go zabić bądź obezwładnić.

339_cyberpunk_2077_kontrakt_zemstaw_zwiazkowcow

Po wszystkim musisz zabrać ciało i zanieść je do oznaczonej na mini-mapie ciężarówki, która zaparkowana jest tuż przy budynku. Następnie skontaktuje się z tobą Rogue i zakończy ten kontrakt, przelewając pieniądze na konto.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami