Twórcy Wasteland 3 przygotowują grę RPG z kamerą FPP - sugerują ogłoszenia o pracę

Produkcja w nowym uniwersum.

Na stronach studia inXile Entertainment opublikowano ogłoszenia o pracę, które sugerują, że nowym projektem twórców Wasteland 3 będzie RPG z kamerą z perspektywy pierwszej osoby.

Jak pisze serwis Twisted Voxel, zespół poszukuje między innymi starszego projektanta rozgrywki, który miałby się zająć przygotowaniem starć w widoku z oczu postaci. Deweloper ma być też odpowiedzialny za zdolności bojowe, wciągające gracza „w sam środek akcji”.

Inne ogłoszenie dotyczy dyrektora artystycznego, który miałby pomóc w „powołaniu do życia zupełnie nowego świata”, co wskazuje, że tajemnicza pozycja nie jest kontynuacją żadnej z dotychczasowych serii.

Firma chce także zatrudnić animatora twarzy, który zajmowałby się między innymi „systemem animacji następnej generacji”. Nadmienić należy, że według dotychczasowych informacji, tytuł powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Warto zaznaczyć, że kilka wcześniejszych gier studia inXile Entertainment - łącznie ze wspomnianym Wasteland 3 - przedstawiały wydarzenia w rzucie izometrycznym, więc postawienie na kamerę FPP byłoby istotną zmianą.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami