Outriders opóźnione

W planach jednak demo dla wszystkich graczy.

  • Premierę Outriders przesunięto do 1 kwietnia
  • Pod koniec lutego pojawi się demo gry

Polskie studio People Can Fly poinformowało o opóźnieniu strzelanki Outriders. Produkcja ukaże się 1 kwietnia, a nie - jak planowano wcześniej - w lutym.

„Wykorzystamy dodatkowy czas na szlifowanie gry i skupieniu na dostarczeniu fantastycznych doznań w dniu premiery” - napisano w komunikacie opublikowanym na Twitterze. Zaznaczono, że choć nowy termin to Prima Aprilis, ogłoszenie nie jest żartem.

Ujawniono też, że 25 lutego ukaże się dostępne dla wszystkich demo gry. Wersja próbna pozwoli rozegrać pierwsze kilka godzin kampanii - w pojedynkę lub kooperacji - i sprawdzić cztery klasy postaci. Podkreślono, że postępy w zabawie przeniosą się do finalnego tytułu.

Outriders trafi na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, przy czym nabywcy wydań na starsze konsole dostaną darmowy upgrade na nowe platformy. Strzelanka zaoferuje również crossplay - opcję rozgrywki z właścicielami innych urządzeń.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami