Cyberpunk 2077 - Dobre uczynki popłacają!

Odwiedziny Wakako, darmowe łącze Smart.

Dobre uczynki popłacają to proste i stosunkowo krótkie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które nawiązuje bezpośrednio do misji głównej Ostatnia taka robota. W jego trakcie odwiedzisz Wakako by otrzymać od niej nagrodę za uratowanie Sandry Dorsett.

Tuż po ukończeniu zadania głównego Ostatnia taka robota zadzwoni do ciebie Wakako i poinformuje, że czeka na ciebie nagroda. By ją odebrać, udaj się do dzielnicy Japantown (1) i wejdź do Salonu pachinko Wakako (2).

195_cyberpunk_2077_dobre_uczynki_poplacaja

Przejdź na drugi koniec budynku, gdzie czekać będzie na ciebie Wakako. Rozpocznij z nią rozmowę i zapytaj o nagrodę za Sandrę Dorsett. Kobieta przeleje na twoje konto sporą sumkę Eurodolarów, a także poinformuje o dodatkowej nagrodzie u pobliskiego ripperdoca.

Zakończ rozmowę i idź wzdłuż trasy na mini-mapie, by dotrzeć do sklepu Cassiousa Rydera (3). Zbliż się do lady i rozpocznij rozmowę z ripperdociem.

196_cyberpunk_2077_dobre_uczynki_poplacaja

W oknie wszczepów wejdź do zakładki Ręce (4), a następnie odbierz od handlarza darmowe tatuaże (5). W tym momencie możesz już zamknąć to okno by zakończyć to krótkie zadanie poboczne.

197_cyberpunk_2077_dobre_uczynki_poplacaja

Uwaga - jeśli nie posiadałeś wcześniej Łącza Smart (wszczep z zakładki Ręce), będziesz mógł odebrać go za darmo od tego handlarza, razem z parą tatuaży.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami