Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Ostatnia taka robota: znajdź Sandrę Dorsett

Na ratunek porwanej.

Po misji wprowadzającej kolejne zadanie rozpoczynasz w podziemnym parkingu. Jackie zaproponuje, byś przeszedł samouczek - zrób to. W trakcie tutoriala gra dokładnie tłumaczy najważniejsze aspekty rozgrywki. Kolejne etapy samouczka zaczynasz podchodząc do bloków z nazwami trybów szkoleniowych i uruchamiając je (1).

Po szkoleniu wysiadaj z auta i podążaj za Jackiem. Dotrzecie do windy i wjedziecie na piętro mieszkalne. Idź dalej korytarzem za wspólnikiem i zhakuj drzwi, wybierając jedyną dostępną opcję hakowania (2).

Przejdźcie przez pierwsze pomieszczenie, a traficie do pokoju z martwą dziewczyną. Zbadaj ją (3), a potem podejdź do drzwi do kolejnego pomieszczenia. Otworzycie je i zobaczycie dwóch wrogów. Zakradnij się za plecy tego po prawej (4) i zlikwiduj go po chwycie.

Jackie zajmie się drugim wrogiem, a potem pójdzie dalej - idź za nim. Oczywiście po drodze zbieraj wszystkie przedmioty, nawet rupiecie. Można je potem sprzedać.

Jackie zaczai się na końcu korytarza. W pokoju obok jest już więcej wrogów (5). Pokonanie ich po cichu nie jest tu możliwe, więc po prostu dobrze wyceluj i zacznij walkę od strzału w głowę któregoś gangstera.

Chowaj się za osłonami i uważaj na ostrzał z ciężkiego karabinu z dalszego pokoju. Po walce musisz poczekać, aż T-Bug otworzy żelazne żaluzje (6). Powstałym przejściem przejdziesz prosto - i będziesz mógł zajść wroga od boku i postrzelić go przez okno (7). Odwrócisz jego uwagę, a Jackie go wykończy.

Podejdź do towarzysza i otwórz drzwi do łazienki. W wannie są dwa ciała. Sprawdź je (8), a potem podczas rozmowy z T-Bug podłącz się do interfejsu rannej. Wybory nie mają tutaj znaczenia.

Po rozmowie podnieś ranną Sandrę Dorsett i idź we wskazane miejsce na balkonie. Poczekaj, aż przylecą medycy z Trauma Team i połóż dziewczynę na noszach (9). Potem odsuń się do tyłu.

Po wszystkim możesz jeszcze przeszukać mieszkanie, ale masz już tylko wracać do garażu. Idź cały czas za Jackiem i wsiadaj do auta jako pasażer. Później, jadąc przez miasto, musisz jeszcze odeprzeć atak gangsterów, strzelając do nich (10) z auta.

Poradzicie sobie i pojedziecie dalej. Policja przepuści was przez blokadę, niezależnie od tego, co powiesz. Wysiądziesz w swoim bloku. Idź do windy, wjedź na poziom apartamentów i idź do mieszkania oznaczonego ikoną celu. W mieszkaniu możesz zajrzeć do skrytki (11), a potem idź spać (12).

Misja zakończy się, gdy położysz się do łóżka. Po przebudzeniu V otrzyma nowe zadanie.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Miasto snów: ripperdok Viktor

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Zawsze wiatr w oczy: przejazd przez granicę

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Cyberpunk 2077

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze