Cyberpunk 2077 - Stróże bezprawia: detektyw River, śledztwo

Zlecenie Jeffersona.

Jest to zadanie dodatkowe, które staje się dostępne po ukończeniu misji głównej o nazwie Pasażer. Aby je rozpocząć należy odebrać telefon od Elizabeth Peralez, a następnie udać się na miejsce spotkania (1) w Heywood. Na miejscu skieruj się w stronę samochodu, do którego wejdź.

019

W trakcie jazdy poznasz osobiście Elizabeth oraz Jeffersona, którzy opowiedzą o zadaniu. Celem będzie przeprowadzenie śledztwa w sprawie zabójstwa byłego burmistrza miasta. Jeszcze w aucie trzeba będzie przeanalizować nagranie, w którym zwróć uwagę na zastępcę (2) burmistrza, prowadzoną przez niego rozmowę (warstwa audio).

Dodatkowo sprawdź bramkę, przez którą wyjdzie zastępca (0:30), a także zabójcę (1:00) - Petera Horvatha, i zegar na lewo od bramki, przez którą przechodzi. Przesłuchaj również ten fragment audio.

020

Po przeanalizowaniu nagrań i dojechaniu na miejsce skieruj się do wskazanej restauracji, gdzie zacznij rozmowę z detektywem Rivera (3). Kiedy Han odejdzie, dosiądź się i kontynuuj rozmowę, po czym wyrusz za mężczyzną do auta.

021

W trakcie drogi będziesz musiał zdecydować do jakiego celu się udacie. Możesz zacząć od pracodawczyni zabójcy, czyli Christine Markov. Traficie w ten sposób na rynek - wejdź w jego głąb i odszukaj stoisko z kobietą (4), z którą porozmawiaj. Po zakończeniu dialogu wróćcie do auta - rozpraw się z dwoma gangsterami lub poczekaj, aż River sam ich spławi.

022

Następnie wyrusz z Riverem do informatora. Wejdź do sklepu i zacznij rozmawiać z Neilem (5), przesyłając mu pozdrowienia od Igora. Kiedy mężczyzna ucieknie skieruj się za nim do zaułka, gdzie zdobędziecie z Riverą odpowiednie informacje.

023

Kolejnym celem będzie do tajnego klubu Red Queen Race. Po dotarciu na miejsce okaże się, że trzeba najpierw wejść na wrogi teren. Możesz to uczynić na cztery sposoby - głównym wejściem (co spowoduje wywołanie alarmu) lub obejść kompleks w lewo od bramy. Znajdziesz tu drzwi (6), które możesz otworzyć, jeśli posiadasz odpowiednie zdolności techniczne, a za kolejnym narożnikiem znajdziesz dwie dziury w ogrodzeniu, przez które możesz dostać się do środka.

024

Teren nie jest zbyt silnie strzeżony, ale jeśli wywołasz alarm, to pojawią się posiłki. Zakradnij się do głównego budynku i wejdź do środka przez drzwi (7) w zaułku.

025

Po znalezieniu się we wnętrzu kompleksu skieruj się w stronę drzwi (8) znajdujących się w kontenerze i użyj windy, żeby zjechać na dół.

026

Celem jest dostanie się do biura, znajdującego się na piętrze. Możesz się tam zakraść lub spróbować otwartej walki (w drugim przypadku licz się z dołączeniem do starcia przywódczyni animalsów). Bez względu na przyjęty sposób skieruj się do biura i przeszukaj komputer (9). Najważniejsze jest przejrzenie nagrania z kamery w folderze pliki.

027

Okaże się, że znajduje się na nim detektyw Han. Porozmawiaj z Riverą o znalezionym dowodzie, po czym opuść z nim placówkę i udaj się na spotkanie z Hanem (10).

028

Po jego zakończeniu, bez względu na wybierane opcje dialogowe, skieruj się jeszcze do apartamentu Jeffersona i Elizabeth. Zdaj im raport z misji i opuść budynek, co spowoduje jej zakończenie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami