Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: krwawy rytuał

Walka z Zarią Hughes.

Krwawy rytuał to jedna z aktywności wchodząca do grupy podejrzenie cyberpsychozy, a zarazem jedno z trudniejszych wyzwań w trakcie początkowych godzin rozgrywki w Cyberpunk 2077. By móc uzyskać dostęp do tej aktywności, musisz ukończyć misję główną Wielki sen.

To podejrzenie cyberpsychozy rozpoczniesz w Northside (1). Musisz tutaj dobiec do końca uliczki (2), gdzie rozegrał się tytułowy krwawy rytuał.

103_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Zbliż się do leżącego na ziemi kultysty (3) i zbierz z jego ciała Drzazgę Maelstromowego Kultysty (4). Na ekranie wyświetli się komunikat, by ją przeczytać - wciśnij przycisk by to uczynić bądź aktywuj drzazgę z poziomu ekwipunku.

104_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Konieczne będzie złamanie zabezpieczeń (5) - w tym celu musisz ukończyć znaną ci już mini-grę. Gdy ci się to uda, zamknij okno ekwipunku, a następnie aktywuj skaner i przyjrzyj się każdemu obiektowi w okolicy.

105_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Następnie zbliż się do zwłok (6) leżących za niewielkim pudłem i wejdź z nimi w interakcję. Po chwili z pojemnika (7) na środku lokacji wyjdzie cel tej cyberpsychozy.

106_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Zaria Hughes (8) to jeden z najtrudniejszych przeciwników, z którymi zmierzysz się w początkowych godzinach rozgrywki. Jest ona bardzo szybka, potrafi zakłócać twoją optykę i walczy głównie wręcz, przy pomocy ostrzy modliszkowych. Jej ataki zadają bardzo duże obrażenia i są w stanie podpalić twoją postać.

107_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Jak nietrudno się domyślić, walka na bliskim dystansie nie ma tutaj sensu. Skup się na odskakiwaniu od przeciwniczki i ciągłym ostrzale, najlepiej z broni automatycznej bądź strzelby. Snajperki się tutaj nie sprawdzą, gdyż Zaria wykonuje masę uników i nie sposób jej trafić. Jeśli masz dostęp do broni typu Smart, świetnie się tutaj nada.

Gdy wróg padnie na ziemię, przeszukaj zwłoki i zbierz drzazgę (9), a następnie ją przeczytaj. Po wszystkim aktywuj telefon, wybierz z kontaktów Reginę Jones i uruchom komunikator.

108_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Z listy dostępnych dla tej osoby wiadomości wybierz Podejrzenie cyberpsychozy: krwawy rytuał (10) i wyślij do niej odpowiedź klikając na niebieski dymek (11). Zadanie to dobiegnie końca, a Regina wyśle ci na konto wypłatę za jego realizację.

109_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_krwawy_rytual

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami