Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: demony wojny

Matt Liaw, walka ze snajperem.

Demony wojny to jedna z pierwszych aktywności z grupy podejrzenie cyberpsychozy, do której dostęp zyskasz w Cyberpunk 2077. By zadanie to zostało odblokowane, musisz wpierw ukończyć misję główną Ostatnia taka robota.

Gdy spełnisz wymania, udaj się do północno-wschodniej części Watson (1). Po dotarciu na miejsce połączy się z tobą Regina Jones i nakieruje cię na pewien most (2), gdzie rozgrywa się to wyzwanie. Dotarcie do miejsca jest dość problematyczne, warto więc po prostu podążać za znacznikiem, by nie komplikować sprawy jeszcze bardziej.

097_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

Gdy tylko dotrzesz na miejsce, jak najszybciej schowaj się za osłoną, gdyż na wprost czeka Matt Liaw (3), tutejszy cel. Wróg jest snajperem i będzie próbował trafić cię z dużej odległości. Jeśli sam korzystasz z broni o dalekim zasięgu, możesz wychylać się na moment zza osłony i nękać go ogniem.

098_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

Jeśli jednak twoja postać walczy na krótkim bądź średnim dystansie, przeskakuj pomiędzy osłonami i systematycznie zbliżaj się do celu. Warto wykorzystać tutaj hacki, szczególnie Restart optyki - dzięki temu na kilka sekund wyłączysz wroga z walki, co umożliwi ci dobiegnięcie do celu (4) i walkę na krótkim dystansie.

099_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

Najlepiej sprawdzi się tutaj broń biała - wróg walczy przy pomocy snajperki i kompletnie nie poradzi sobie w takiej sytuacji. Dodatkowo, jeśli uda ci się go powalić przy pomocy broni nieśmiercionośnej (jak pałka czy młot), otrzymasz lepszą nagrodę od Jones.

Gdy wróg padnie na ziemię, udaj się w głąb mostu i zlokalizuj kontener (5). Wejdź do środka i aktywuj komputer w walizce (6).

100_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

Przeczytaj wszystkie dostępne tam wiadomości, a następnie odejdź od komputera. Wyciągnij teraz telefon, wybierz z listy kontaktów Reginę Jones (7) i otwórz komunikator (8).

101_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

W kolejnym oknie zaznacz wiadomość Podejrzenie cyberpsychozy: demony wojny (9) i wyślij na nią odpowiedź, klikając na niebieski dymek (10).

102_cyberpunk_2077_podejrzenie_cyberpsychozy_demony_wojny

Po wszystkim zadanie dobiegnie końca, a Regina Jones wyśle na twoje konto zapłatę za wykonanie zlecenia.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami