Cyberpunk 2077 - Przerwane milczenie: jak dotrzeć do snajperów

Parada w Japantown.

Po udanym sabotażu w misji Koty w ciemności pora na zakończenie wątku związanego z paradą. Udaj się do Japantown, na bazar na wyższym poziomie - tam, gdzie spotkałeś Takemurę poprzednio w tej okolicy.

Czeka oparty o barierkę (1). Porozmawiaj z nim i weź drzazgę z informacjami, a przedstawi ci plan działania.

parada1

Po rozmowie czas się przewinie i znajdziesz się w innym miejscu już na początku parady. Start jest prosty - po prostu podążaj wytyczoną na minimapie ścieżką. Przejdziesz przez kładkę, a dalej musisz wejść po schodach (2) na wyższe piętro, gdzie dotrzesz do drzwi (3).

parada2

Uważaj, bo od razu za drzwiami jest mina laserowa (4). Możesz ją rozbroić, ale jeśli nie masz rozwiniętych umiejętności, by to zrobić, spróbuj po prostu przeskoczyć nad laserem. Dalej przejdziesz w stronę celu, po drabinie na zewnątrz i spotkasz pierwszego snajpera (5). Zakradnij się do niego i po cichu wyeliminuj.

parada3

Takemura odezwie się i wskaże dalszą drogę. Przejdź więc dalej, na kolejny balkon i dotrzyj do windy. Wjedź na balkon na 21 piętrze. Po wyjściu z windy przejdź w prawo i po drabinie do szybu technicznego - musisz przejść na drugą stronę (6). Idź powoli, bo część kładki się rozpadnie. Musisz potem przeskoczyć przez powstałą przerwę.

parada4

Dalej wyjdziesz ponownie na zewnątrz. Skradaj się i uważaj na drona (7). Możesz go zniszyć hakowaniem, nikt nie zauważy. Następnie zeskakuj po kolejnych rurach i wywietrznikach na niższy poziom. Musisz tylko pokonać strażnika przy wejściu (8). Koniecznie po cichu!

parada5

Gdy wejdziesz do środka, zobaczysz od razu drugiego snajpera (9). Ostrożnie podejdź i się go pozbądź. Wyjdź drugimi drzwiami i uważaj, bo jest za nimi kolejna mina. Gdy sobie z nią poradzisz idź po schodach na górę.

parada6

Schody patroluje jeden wróg (10), więc uważaj. Najlepiej na pierwszym piętrze schowaj się za osłoną i poczekaj, aż przejdzie lub się odwróci, by się go pozbyć albo ominąć. Na kolejnym piętrze kolejny wróg siedzi niedaleko drzwi, którymi musisz przejść (11), więc też musisz go wyeliminować.

parada7

Idź korytarzem prosto, wyjdź na zewnątrz, gdzie zabij kolejnego strażnika. Musisz przejść na drugą stronę, ale uważaj - przechodź, gdy nad kładką nie ma płomieni silników (12), bo inaczej zginiesz.

parada8

Po drugiej stronie wspinaj się jak najwyżej, aż trafisz na kładkę ze strażnikiem i budowlańcem (13). Tego drugiego nie możesz skrzywdzić, dlatego najlepiej po prostu skradaj się powolutku między nimi - nie zauważą cię. Dotrzyj do windy i wjedź na poziom budowy.

parada9

Po wyjściu z windy od razu pozbądź się jeszcze jednego oponenta i wspinaj się na schody pożarowe wyżej. Idź nimi cały czas, jedyną ścieżką, do końca, aż dotrzesz do drabiny. Wspinaj się i skradaj się - przez okno po lewej zobaczysz ostatniego snajpera (14). Pozbądź się go hakowaniem albo strzałem w głowę. Uważaj, bo za oknem, na podłodze, jest mnóstwo min (15).

parada10

Idź prosto do kolejnej windy w następnym pomieszczeniu, zjedź na balkon. Na dole musisz tylko przejść przez parę pustych pomieszczeń. Gdy zobaczysz netrunnerkę (16) i spróbujesz wypiąć ją z sieci, zacznie się walka z bossem.

parada11

Następnie: Cyberpunk 2077 - Przerwane milczenie: boss, Oda

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Koty w ciemności: Arasaka Industrial Park, ciężarówka

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami