Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Przerwane milczenie: boss, Oda

Jak pokonać ochroniarza Hanako.

Po pozbyciu się snajperów w misji Przerwane milczenie pora zakończyć zadanie walką z bossem. To Oda, którego już raz spotkałeś - teraz bardziej przypomina jednak cyborga-ninję.

Oda nie ma zbyt wielu ataków, ale zadaje mocne obrażenia. Walkę rozpocznie od ataku, który będzie powtarzał często, czyli specjalnej szarży. Zauważysz, że porusza się tak szybko, że jego sylwetka jest rozmyta (1). Wykona kilka takich skoków, a na końcu cię uderzy.

Musisz wykonać unik w ostatniej chwili, gdy Oda jest już przy tobie. Wtedy na pewno nie trafi. Cały czas się poruszaj, by nie dawać okazji bossowi do używania broni białej.

To sprowokuje Odę to wystrzału paru serii z maszynowego pistoletu. Strzela pociskami Smart (2), które same lecą w twoją stronę.

Na szczęście taki ostrzał nie jest zbyt celny i wystarczy cały czas się poruszać, by uniknąć obrażeń.

Oda jest odporny na ogień, więc nie marnuj na niego hacku Przegrzanie, ani ognistych granatów, jeśli takowe posiadasz. Warto natomiast skorzystać z granatów gazowych, jeśli je masz.

Gdy boss w końcu padnie, będzie jeszcze oddychał. Takemura poprosi cię (3), żebyś nie dobijał Ody. Zrób co chcesz - nie ma to dużego znaczenia dla rozwoju fabuły.

Teraz musisz jeszcze tylko podłączyć się do interfejsu (4) i obejrzeć scenkę z Takemurą i córką Arasaki. Po niej musisz uciekać - drzwiami po prawej stronie, od razu zeskocz na niższe piętro i wybiegnij głównym wyjściem. Trafisz na ulice Night City.

Od razu aktywuje się kolejna misja wątku z Takemurą, dosyć nagła.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Mieszkanie nr 303: pukanie, Takemura

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Przerwane milczenie: jak dotrzeć do snajperów

Komentarze