Cyberpunk 2077 - Numer jeden: pojemnik No Future, ciało

Nietypowe zlecenie.

Idąc porozmawiać z Rogue w Afterlife w misji Na rozdrożach w klubie spotkasz zleceniodawcę tej misji pobocznej. Stoi dosłownie naprzeciwko budki, którą zajmuje Rogue.

Podejdź do Denisa (1), by zacząć rozmowę i przyjmij zadanie - nie znając szczegółów.

numer1

Cel znajduje się kawałek drogi od klubu, ale wyjdź po prostu z Afterlife i użyj szybkiej podróży, by dotrzeć do punktu nad ikoną celu. Stamtąd po prostu zejdź w kierunku plaży.

numer2

Na miejscu musisz znaleźć pojemnik z napisem No future (2). Znajduje się on w ostatniej chatce na plaży, najbliżej wody. Otwórz go, a ze środka wypadnie człowiek.

numer3

Skontaktujesz się z Denisem, który wytłumaczy, że musisz zanieść ciało do auta zaprkowanego na ulicy za osiedlem blaszanych domków. Droga jest prosta, ale pojawi się problem - na miejsce przyjdą gangsterzy z Tygrysów.

Zanim więc zaniesiesz człowieka do auta, połóż go na podłodze i najpierw zajmij się wrogami, najlepiej po cichu - ale otwarta walka też wchodzi w grę. Zacznij od wroga po prawej stronie od domku z ciałem (3).

numer4

Kiedy pokonasz wrogów, wracaj po mężczyznę i zanieś go do auta. Wsadź go do bagażnika (4). Potem po prostu jedź do celu.

numer5

Gdy dojedziesz na miejsce, zaparkuj i podejdź do Denisa. Mężczyzna z bagażnika sam wyjdzie i stanie obok. Nagrodę musisz odebrać sam - to katana (5) stojąca obok Denisa.

numer6

Misja się zakończy.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Satysfakcja gwarantowana: zawieź mężczyznę do rippera

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami