Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cyberpunk 2077 - Satysfakcja gwarantowana: zawieź mężczyznę do rippera

Palący interes.

W tej misji zagrał YouTuber Jesse Cox - postać o imieniu Jesse. Zadanie to odnajdziemy niedaleko megabloku z mieszkaniem V. Musisz udać się na miejsce, by aktywować misję.

Gdy zbliżysz się do budynku oznaczonego ikoną misji (1), odezwie się do ciebie mężczyzna bez spodni. Zgódź się (2) udzielić mu pomocy. Poprosi cię, żebyś szybko zawiózł go do rippera.

Problemem może być brak auta. Jeśli robisz zadanie nieco później, to powinieneś mieć dostęp do samochodu. Jeśli jednak nie masz akurat pojazdu do wezwania, to po prostu ukradnij jakieś z ulicy - wymierz bronią do kierowcy i wyrzuć go zza kierownicy. Sam wsiadaj, a Jesse wsiądzie za tobą.

Następnie pozostaje jechać do celu. Opis misji sugeruje, żebyś się śpieszył, ale nie musisz pędzić na złamanie karku. Uważaj, żeby się nie rozbić. Gdy dotrzesz na miejsce, po prostu zaparkuj, a cel misji się zaktualizuje (3).

W praktyce misja dobiegła właśnie końca. Oficjalnie zakończy się, gdy Jesse zadzwoni do ciebie jakiś czas później i przeleje wynagrodzenie - nic innego się jednak nie wydarzy.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Numer jeden: pojemnik No Future, ciało

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Zlecenie na potwora, Jotaro

Komentarze