W GTA Online pojawi się nowa lokacja - sugeruje teaser

Gracze trafią na wyspę?

Rockstar Games opublikowało krótki film, który najprawdopodobniej przedstawia lokację zmierzającą do GTA Online.

Dziesięciosekundowe wideo udostępnione na Twitterze składa się z ujęć, które prezentują obszary umiejscowione na tajemniczej wyspie. Jak zwraca uwagę serwis Kotaku, regionów ujawnionych w nagraniu obecnie nie ma w sieciowym module Grand Theft Auto 5.

W pewnym momencie teaseru zauważyć można planszę, która zapewne ukazuje całą nową mapę. Początek samego filmu wskazuje zaś, że nadchodząca lokacja otrzyma nazwę El Rubio, choć może to być także tytuł rozbudowującej świat gry aktualizacji.

Uwagę zwraca również widoczna w nagraniu scena z martwym ciałem na plaży. To o tyle istotne, że kilka godzin przed publikacją wideo internauci zaczęli informować o podobnych zwłokach, które pojawiły się w różnych regionach Los Santos. Niewykluczone, że są związane z przygotowywanym dodatkiem.

Rockstar Games już kilka miesięcy temu obiecywało, że pod koniec bieżącego roku GTA Online otrzyma największą z dotychczasowych aktualizację. Na razie jednak nie ujawniono żadnych szczegółów na temat zawartości.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami