Wkrótce "ważne informacje" o Halo Infinite

Twórcy nie planują jednak prezentacji.

  • Studio 343 Industries obiecuje nowe informacje o Halo Infinite
  • Gry nie zobaczymy w akcji
  • Deweloperzy udoskonalają każdy element produkcji

Halo Infinite miało być tytułem startowym Xbox Series X/S, ale premierę gry przesunięto na 2021 rok. Teraz twórcy obiecują, że wkrótce ujawnią nowe szczegóły o projekcie.

Informację za pośrednictwem forum Reddit przekazał Brian Jarrard, który w odpowiedzialnym za strzelankę studiu 343 Industries odpowiada za kontakt z fanami. Zaznaczył jednak, że deweloperzy nie pokażą tytułu na grudniowej gali The Game Awards.

„Nie mamy nic zaplanowanego na VGA [dawna nazwa imprezy - red.], ale liczymy, że w ciągu kilku najbliższych tygodni uda się przedstawić ważne informacje, dzięki czemu po świętach będziemy mogli zacząć naszą wspólną przygodę od początku” - wyjaśnia.

„Przygotowanie dema na VGA wymagałoby dużych nakładów pracy, co mogłoby utrudnić realizację celów produkcyjnych, wyznaczonych na święta. Wiem, że oczekiwanie jest trudne, ale zespół wykorzysta dodatkowy czas, chcemy mieć też pewność, że możemy dać z siebie wszystko. Zobowiązujemy się także do większej przejrzystości i dialogu” - podkreśla.

Jarred tłumaczy, że obecnie deweloperzy zmagają się z „ogromną ilością implikacji i konsekwencji”, związanych z niedawnym opóźnieniem tytułu. Zapewnia, że ekipa zajmuje się udoskonalaniem „niemal każdego elementu gry”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami