Watch Dogs Legion - Dom śmierci: uwolnienie agenta, spotkanie

Prawda czy kolejny podstęp?

Misja fabularna, którą rozpoczniesz automatycznie po ukończeniu zadania głównego o nazwie Niezbity dowód. Pierwszym celem będzie uwolnienie porwanego wcześniej agenta DedSecu, dzięki czemu będziesz mógł ponownie korzystać z jego usług.

194

Zacznij od skierowania się do wybranego punktu. Następnie zlokalizuj miejsce, gdzie ulica zjeżdża pod normalny poziom do tunelu - to właśnie tu znajdziesz agenta (1), którego uwolnij.

195

Następnym celem będzie udanie się na Trafalgar Square i podejście do ławki (2), gdzie masz spotkać się z Malikiem. Szybko okaże się, że ze spotkania znowu nic nie wyjdzie.

196

Wstań z ławki i zacznij podchodzić do zaznaczonych osób oraz hakować (3) ich telefony.

197

W pewnej chwili otrzymasz informację o przesyłce, która znajduje się w skrytce (4) przy fontannie. Podejdź do niej i sięgnij po zawartość.

198

Po animacji od razu zacznij uciekać w stronę ulicy (5). Postaraj się, jak najszybciej dotrzeć do samochodu i uciekaj przed napastnikami.

199

Jeśli chcesz ich szybko zgubić, to uruchom mapę i zacznij jechać w stronę rzeki (6). Po dotarciu na miejsce opuść pojazd, wskocz do wody i zacznij odpływać. W ten sposób szybko zgubisz ogon i ukończysz misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Dossier Malika: Filament

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Niezbity dowód: kryjówka Malika, Bagley

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami