Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Watch Dogs Legion - Dossier Malika: Filament

Polowanie na groźnego hakera.

Kolejna misja główna związana z rozdziałem SIRS, która odblokuje się po ucieczce w zadaniu Dom śmierci. Misję należy rozpocząć od skierowania się do kryjówki, w której dojdzie do narady. Po jej zakończeniu skieruj się do kwatery SIRS.

Wleć dornem użytkowym na dach i zlokalizuj komputer (1). Przyjrzyj mu się, a odblokujesz dostęp do węzłów z prądem, przy pomocy których zasil trzy anteny (2). Po uczynieniu tego ponownie skorzystaj z komputera.

Kolejnym celem będzie wejście do samej bazy (3). Możesz to uczynić na przykład pająkbotem, żeby szybko przemieszczać się wśród strażników.

W samej bazie postaraj się zlokalizować wartownika z kluczem (4) i zhakować go. Gdybyś został zauważony, to przemieszczaj się szybko za przeszkodami, aby utrudnić wartownikom zlokalizowanie robota.

Następnie samemu wejdź do bazy i przemknij w stronę windy (5), którą zjedziesz do niższej części bazy. Kiedy się tam znajdziesz podejdź do komputera i podłącz do niego Bagleya.

Zwróć uwagę na drony w sąsiedniej lokacji - przejmij jednego z nich i przystąp do walki z pozostałymi (6).

Po ich zniszczeniu przejdź do pomieszczenia i, uważając na strażników (możesz ich eliminować z zaskoczenia), włam się do trzech komputerów (7). Pierwszy z nich jest z prawej strony, drugi z lewej, a trzeci w centrum lokacji.

Po uczynieniu tego będziesz musiał poczekać, aż zostaną pobrane dane. Problem w tym, że będą w tym przeszkadzać wrogie drony. Dobrą metodą jest przejęcie jednego z nich i niszczenie innych za jego pomocą. W ten sposób możesz też odpierać ataki pojawiających się strażników (8).

Kiedy pobierzesz wszystkie dane udaj się do wskazanego komputera i włam się do niego. Po wszystkim trzeba będzie opuścić bazę, co zakończy misję.

Następnie: Watch Dogs Legion - Barbarzyńcy u wrót: Richard Malik

Spis treści: Watch Dogs Legion - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Watch Dogs Legion - Dom śmierci: uwolnienie agenta, spotkanie

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze