Mafia 1 - amunicja: jak znaleźć naboje, mołotowy, granaty

Jak uzupełnić magazynek.

W Mafia 1 nie raz będziesz zmuszony brać udział w strzelaninie. Amunicja kończy się w grze dość szybko, więc przedstawiamy sposoby na uzupełnianie nabojów, a także koktajli mołotowa i granatów.

Podstawowym sposobem zbierania amunicji jest korzystanie z broni upuszczonej przez wrogów (1). Kiedy przejdziesz nad tym samym rodzajem oręża, który masz w ekwipunku, bohater automatycznie uzupełni część nabojów. Nie musisz podnosić nowego egzemplarza broni z ziemi.

mafia_1_amunicja_1

Poszukuj też w świecie gry skrzynek z amunicją (2), oznaczonych na minimapie białą ikoną trzech nabojów (3). Skrzynki znajdują się w miejscach, w których toczą się strzelaniny podczas misji. Wystarczy do nich podejść i nacisnąć przycisk widoczny na ekranie.

mafia_1_amunicja_2

Granaty i koktajle mołotowa również znajdują się w specjalnych skrzynkach (4). Nie ma możliwości uzyskania ich w żaden inny sposób.

mafia_1_amunicja_3

Warto nadmienić, że ze skrzynek można skorzystać tylko raz.

Następnie: Mafia 1 - bronie: zdobywanie, kupowanie, zamiana

Spis treści: Mafia 1 Edycja Ostateczna - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 1 - leczenie, uzupełnianie zdrowia

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami