Ghost of Tsushima - Spłacony dług

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Toyotama

Na terenie wioski Kawamata (to miejsce zostało zaznaczone strzałką na poniższym obrazku) odnajdziesz w lesie mężczyznę, którego zaatakowali bandyci. Porozmawiaj z nim, a dowiesz się, że chce dokonać zemsty. W ten sposób rozpoczniesz zadanie dodatkowe - Spłacony dług - jakie rozegrasz w Ghost of Tsushima.

421

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

422

Podążaj za Gomyem do obozu. Dotrzecie na skraj wzgórza (1), z którego przyjrzysz się okolicy. Po zakończeniu tej czynności rusz w kierunku obozu i zaatakuj go wraz z sojusznikiem. Teren, na którym przebywają bandyci, jest dosyć rozległy, więc dobrze się rozejrzyj, aby wybić wszystkich przeciwników.

423

Kiedy pokonasz wszystkich wrogów, odszukaj Gorohachiego. Udaj się do tego budynku (2), ale nie zastaniesz go w środku. Kiedy będziesz przebywał w chacie, usłyszysz głos jednego ze słomianych kapeluszy. Wyjdź na zewnątrz i dołącz do Gomyo w starciu z wrogami.

Najpierw pokonaj bandytów, którzy okrążą twojego sojusznika. Na wzgórzu pojawią się słomiane kapelusze, których również musisz pokonać. Kiedy pozbędziesz się wszystkich wrogów, porozmawiaj z Gomyo. Pogrzeb towarzysza zakończy to zadanie.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Złodziejka niewinności

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Szczodrość pani Sanjo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami