Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ghost of Tsushima - Złodziejka niewinności

Zadanie dodatkowe (Opowieści Cuszimy): Toyotama

Jeśli chcesz rozpocząć zadanie Złodziejka niewinności w Ghost of Tsushima, udaj się do Zatoki Umugi (1) i porozmawiaj z kobietą (2), którą odnajdziesz w centrum miasta. Jej córka zniknęła, więc Jin musi ją odnaleźć.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Porozmawiaj z miejscowymi, przy których widnieje znacznik misji, by dowiedzieć od nich, gdzie może przebywać Kuma.

Po trzeciej rozmowie nastąpi zmiana celu misji: Porozmawiaj z roninami w dojo - wówczas zamień słowo z tym mężczyzną (3). Następnie idź za nim.

Dotrzecie do miejsca, gdzie będziecie mogli swobodnie porozmawiać. Dowiesz się od niego, że Kuma być może jest w tawernie Numanaka. Spójrz na mapę i udaj się w to miejsce na koniu lub za pomocą szybkiej podróży.

Gdy dotrzesz do celu, rozpraw się z bandytami przed i w tawernie (4).

Kumę (5) odnajdziesz na piętrze budynku. Porozmawiaj z nią, a następnie - razem z nią - wyjdź z tawerny. Musisz ją chronić. Jeśli przeciwnicy cię zaatakują, obroń dziewczynę.

Kiedy wyjdziecie z budynku, kieruj się w stronę bramy (6). Spotkacie się ze Słomianym kapeluszem, z którym stoczysz pojedynek. Gdy zakończysz starcie wygraną, pojawi się matka Kumy. Zadanie wówczas zakończy się.

Sprawdź, czy odnalazłeś i wykonałeś wszystkie Opowieści Cuszimy w grze.

Następnie: Ghost of Tsushima - Brzemię kradzieży

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Spłacony dług

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze