Craig z Halo Infinite jest "maskotką Microsoftu" - Phil Spencer zadowolony z memów

Bohater żartów jest już gwiazdą.

Jednym z najczęściej wspominanych przez graczy momentów z pierwszego gameplayu Halo Infinite było zbliżenie na przeciwnika, którego internauci ochrzcili imieniem Craig. Phil Spencer przekonuje, że bohater licznych memów stał się już pupilem Microsoftu.

„To nasza nowa maskotka marki Xbox” - odpowiedział nieco żartobliwie szef marki na pytanie użytkownika Twittera o zdanie na temat Craiga. „Uwielbiam naszą społeczność i ich zdolność do wykorzystania czegoś zabawnego w taki sposób”.

Pozbawiona wyrazu twarz Craiga, choć wykorzystywana w memach w różny sposób, stała się głównie symbolem krytyki oprawy wizualnej Halo Infinite, która według wielu graczy nie reprezentuje jakości godnej dziewiątej generacji konsol.

Biorąc pod uwagę popularność Craiga, niewykluczone, że zostanie w pewien sposób upamiętniony w finalnej wersji gry - np. w postaci easter egga.

Halo Infinite ukaże się pod koniec 2020 roku, również na Xbox One i PC. Twórcy gry ze studia 343 Industries zapowiedzieli już, że zamierzają poprawić grafikę produkcji.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

Reklama

Skocz do komentarzy (11)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (11)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami