Tajemnicze wpisy na Twitterze wskazują na zapowiedź Injustice 3

Nowa bijatyka z Batmanem i spółką w drodze?

Tom Taylor, scenarzysta komiksów powiązanych z serią bijatyk Injustice, publikuje wpisy, które sugerują, że wkrótce może dojść do zapowiedzi trzeciej części cyklu.

26 i 27 lipca artysta udostępnił po jednej wiadomości, do których dołączył grafiki. Pierwszy obrazek przedstawia literę I, a drugi N. Niewykluczone, że w kolejnych dniach pojawią się ilustracje z pozostałymi literami układającymi się w nazwę cyklu.

„- Myślałem, że może być inaczej - Batman” - napisał Taylor w pierwszym wpisie, cytując Mrocznego Rycerza. „- Jeśli wciąż by tu byli” - czytamy w kolejnym, który najprawdopodobniej kontynuuje wypowiedź obrońcy Gotham.

Spekuluje się, że scenarzysta przygotowuje się do ujawnienia komiksu powiązanego z niezapowiedzianym na razie Injustice 3. Niewykluczone, że wraz z nową historią zaprezentowana zostanie sama produkcja od studia NetherRealm.

Do pokazu bijatyki dojść może w przyszłym miesiącu. Na 22 sierpnia zaplanowano bowiem DC Fandome - internetowe wydarzenie dla miłośników Batmana, Supermana i innych herosów. Na imprezie zostaną przedstawione nowe komiksy, filmy, seriale i gry.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami