Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atom dołączy wkrótce do obsady bijatyki Injustice 2

Postać o zmiennym rozmiarze.

Studio NetherRealm ujawniło kolejnego wojownika, który dołączy do obsady bijatyki Injustice 2 - jest to Atom, czyli odpowiednik Ant-Mana z uniwersum Marvela (Atom był pierwszy).

Postać w wizji Injustice 2 to Ryan Choi, który wciela się w zmieniającego rozmiar superbohatera po zaginięciu swojego mentora, Raya Palmera - oryginalnego Atoma.

Smocze kule?

Jak ujawnia poniższy materiał wideo, główną innowacją podczas walki będzie właśnie możliwość błyskawicznego zmniejszenia ciała, co otwiera drzwi do całkiem nowych ataków.

Należy chyba przyznać, że przeskakująca niebieska iskierka, transformująca nagle w „pełnoprawnego” mężczyznę wygląda całkiem interesująco - i ciekawie z punktu widzenia samej rozgrywki.

Wczoraj w Injustice 2 pojawił się Raiden oraz skórka Black Lightning. Pierwszą postacią z Fighter Pack 2 był Black Manta, a w listopadzie pojawi się jeszcze Hellboy.

Tym samym Atom musi być częścią Fighter Pack 3. Nowego bohatera należy więc spodziewać się najwcześniej w grudniu, jeśli NetherRealm będzie kontynuowało dotychczasową politykę DLC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze