Ghost of Tsushima - Losy Cuszimy

Atak na zamek Shimura.

Po śmierci Taki i odbiciu fortu Koyosan udaj się na obozu pana Shimuru, gdzie porozmawiaj z Yuną i innymi sojusznikami (Norio, Kenjim, Ishikawą i Masako), których spotkasz na świeżym powietrzu.

239

Następnie porozmawiaj z panem Ogą, którego spotkasz za główną bramą. W tym momencie musisz zdecydować, czy chcesz konturować wątek główny, czy chcesz go przerwać na jakiś czas. Jest to ważna decyzja - jeśli bowiem zdecydujesz się podążać za panem Ogą, nie będziesz mógł podróżować swobodnie po Cuszimie, dopóki nie wykonasz kilku kolejnych misji głównych (zobacz: Ghost of Tsushima - wygnanie: ile trwa).

Jedź za panem Ogą. Dotrzecie do wieży w Kubarze, gdzie - na jej szczecie - spotkasz się z panem Shimurą. Po obejrzeniu filmu przerywnikowego, przeniesiesz się na pole walki przed zamkiem Shimura.

240

Walcz ramię w ramię z sojusznikami, by utorować sobie drogę do głównej bramy (1). Gdy taran zniszczy wrota, walka przeniesie się na zewnętrzy dziedziniec, a potem na kolejny, gdy pozbędziesz się wszystkich Mongołów.

241

Kolejna brama (2) będzie zamknięta. Wdrap się po drewnianej konstrukcji (3) na balkon (4) i zabij łuczników. Przejdź przez otwór okienny na drugą stronę i obejrzyj scenkę przerywnikową.

242

Po jej zakończeniu kontynuuj natarcie w głąb lokacji. Uważaj na pociski wystrzelone z hwachy - unikaj białych pól. Drogą dotrzesz do wieży (5), na szczycie której znajduje się działo. Wespnij się na górę, zabij łucznika i przejmij kontrolę nad hwachą.

243

Wspomóż sojuszników, strzelając z działa we wrogie jednostki, najpierw po prawej stronie (6), a potem po lewej stronie (7). Gdy pozbędziesz się wszystkich lub prawie wszystkich Mongołów, zejdź z wieży i kontynuuj natarcie, biegnąć w górę drogi.

244

Przedzieraj się przez kolejne zastępy armii mongolskiej, aż dotrzesz do bramy przed mostem (8). Wejdź pod drabinie (9) na górę, by porozmawiać z wujem.

245

Przygotuj łuk i strzelaj z balkonu w płonące rydwany (10), choć twoja interwencja na niewiele się zda. Most zostanie zniszczony i zginie wielu ludzi. W tym momencie zadanie zakończy się i automatycznie rozpocznie się kolejne: Z ciemności.

Następnie: Ghost of Tsushima - Z ciemności

Spis treści: Ghost of Tsushima - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Ghost of Tsushima - Krwawy sąd

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami