GTA Online i Red Dead Online otrzymają wkrótce duże aktualizacje

Rockstar obiecuje szereg nowości.

Rockstar Games poinformowało, że 28 lipca Red Dead Online otrzyma „pokaźną” aktualizację - pierwszą od kilku miesięcy.

Dokładnych szczegółów na temat nowości nie ujawniono, ale wiadomo, że twórcy wprowadzą do gry kolejną profesję na pograniczu - przyrodnika. Pojawią się też następna przepustka bandyty oraz „mnóstwo oczekiwanych przez społeczność funkcji i poprawek”.

rdr_online_podroznik
Przyrodnik najpewniej będzie związany ze zwierzętami

Deweloperzy ogłosili jednocześnie, że aktualizację otrzyma również GTA Online, implementując dodatkową zawartość dla szeregu aktywności w produkcji. Termin publikacji patcha nie jest znany, aczkolwiek powinien ukazać się jeszcze latem.

Twórcy zapewniają też, że obie wymienione produkcje w najbliższych miesiącach dostaną kolejne aktualizacje. W przypadku gangsterskiego tytułu będzie to podobno „największa do tej pory”, wprowadzająca napad w nowej lokalizacji.

gta_online_aktualizacja
Niewykluczone, że do GTA Online trafią nowe auta

Zobacz: GTA Online - poradnik i najlepsze porady

Autorzy podkreślili, że uważnie śledzą uwagi i opinie fanów. Wśród przygotowywanych nowości są opcje, o które prosili gracze - w Red Dead Online pojawią się więc instrumenty muzyczne, a w GTA Online możliwość zarządzania wszystkimi wytwórniami przez główny terminal.

Moduł wieloosobowy Red Dead Redemption 2 ostatnią dużą aktualizację otrzymał kilka miesięcy temu. Brak dodatkowych treści zirytował użytkowników - część osób zorganizowała protest, w ramach którego w grze przebierali się za klaunów.

Źródło: Rockstar Games

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami