Twórcy Days Gone pracują nad nowym projektem

Prawdopodobnie na PS5.

Bend Studio - twórcy Days Gone z PS4 - pracuje już nad nowym projektem. Firma szuka bowiem chętnych na stanowisko Senior Staff Technical Artist przy kolejnej grze.

Niestety w ofercie pracy nie podano żadnych szczegółów na temat produkcji. Można jednak śmiało założyć, że tajemniczy i nieujawniony tytuł zmierza na PlayStation 5.

dg
Pora na Hordę 2.0?

Deweloperzy ze studia Bend zaznaczali w przeszłości, że nie wykluczają stworzenia sequela Days Gone. Możliwe więc, że właśnie nad nim pracują obecnie.

Cechą wyróżniającą oryginał były między innymi ogromne hordy zombie, z którymi musiał walczyć bohater. Tego typu elementy są wymagające dla sprzętu - dlatego gra działa płynnie i sprawnie dopiero obecnie, po wielu aktualizacjach.

Bend Studio odpowiada też za dwie odsłony Uncharted z PS Vita, a także za cykl szpiegowskich strzelanek TPP Syphon Filter - pierwsza część w 1999 roku na PlayStation.

Źródło: Gaming Bolt

Poprzednio: Bezimienny z Gothica w nowej wersji - "rzeczywisty" model twarzy wygenerowany przez fana

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami