Darmowe Final Fantasy 7 Remake dla osób, których nie stać na grę - akcja użytkowników Reddita

Internauci ufundowali grę.

Użytkownik forum Reddit wraz z innymi internautami zorganizował akcję, w ramach której ufundowano kopię Final Fantasy 7 Remake osobom, nie mogącym pozwolić sobie na nabycie gry.

Niejaki frumpybuffalo spośród fanów, opisujących trudną sytuację finansową z powodu kryzysu wywołanego przez koronawirusa, wylosował jednego gracza, któremu przekazał fundusze na zakup wspomnianej produkcji.

Do inicjatywy dołączyło łącznie ośmiu użytkowników. Wszyscy zapłacili w sumie za dziesięć cyfrowych egzemplarzy Final Fantasy 7 Remake - przelali pieniądze bezpośrednio poprzez PayPal lub zakupili kartę podarunkową PSN.

Zobacz: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Dużą część komentarzy pod poświęconym akcji wpisowi na forum Reddit napisały osoby, które chciały otrzymać darmową kopię produkcji, ale nie zabrakło tez głosów chwalących nietypowy pomysł internauty.

ff7_rimejk
Final Fantasy 7 Remake podzielono na kilka epizodów

Final Fantasy 7 Remake zadebiutuje 10 kwietnia na PS4, ale niewykluczone, że za rok trafi na inne platformy sprzętowe. Produkcja jest udoskonaloną wersją tytułu z 1997 roku - twórcy nie tylko odświeżyli grafikę, ale także przeprojektowali niektóre mechanizmy rozgrywki.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami