World of Tanks - mapa: Cichy Brzeg

Ważne miejsce, porady i triki na mapie Cichy Brzeg.

Mapa Cichy Brzeg to kolejne miejsce z wyraźnie nakreślonymi strefami dla konkretnych maszyn, z zachodnią, otwartą częścią, w której świetnie spiszą się lekkie i średnie czołgi i wschodnią, gdzie, skryte przed artylerią wroga, niszczyciele i ciężkie czołgi będą próbowały przebić się do obozu nieprzyjaciela.

Podczas rozgrywki na tej mapie pamiętaj o:

  • Rozłożenie drużyn nie jest tutaj symetryczne. Ekipa północna (1) rozpoczyna blisko miejskich zabudowań, łatwo jest się więc im okopać, zaś drużyna południowa (2) musi przejechać dość spory kawałek mapy, by dotrzeć do miejsc akcji.
  • Zachodnia część mapy (3) to tereny leśne, pełne naturalnych osłon i niskich pagórków. Miejsce to świetnie nadaje się dla lekkich i średnich czołgów, które zrobią tutaj użytek ze swojej mobilności w walkach zaczepnych.
  • Wschodnia część (4) z kolei to niewielka strefa, w której odnajdą się kierowcy niszczycieli i ciężkich czołgów. Będą oni w stanie poruszać się tutaj będąc osłonięci od wrogiej artylerii, a liczne pasma górskie umożliwią przygotowywanie zasadzek.
  • Drużyna południowa musi uważać na szybki atak z centralnej części mapy - wrogowie będą chcieli wysłać swoje lekkie czołgi, by te zniszczyły sojuszniczą artylerię, warto jest więc ochronić ją przez pierwsze sekundy starcia.
151

Następnie: World of Tanks - mapa: Dębina

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - mapa: Charków

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami