World of Tanks - mapa: Charków

Porady i wskazówki dotyczące rozgrywki na mapie Charków.

Charków to charakterystyczna, lekko przymglona mapa, która składa się z dwóch głównych części - otwartego pustkowia pełnego lejów i naturalnych osłon i gęsto zabudowanej części miejskiej, gdzie łatwiej skryć się przed ogniem wroga.

Podczas gry na tej mapie, warto pamiętać o kilku rzeczach, takich jak:

  • Drużyny rozpoczynają rozgrywkę przy przeciwległych krańcach mapy - przy górnej (1) i dolnej (2) krawędzi.
  • Wschodnia część mapy (3) to miejsce, w którym znaleźć można gęstą zabudowę miejską. To świetna lokalizacja dla ciężkich czołgów i niszczycieli - liczne, solidne osłony pozwolą im z łatwością ostrzeliwać wrogie jednostki, lekkie maszyny powinny się trzymać tej strefy z dala.
  • Zachodnia część mapy (4) to z kolei pustkowie pełne lejów po bombach i naturalnych osłon, a także sporadycznych małych budynków. To miejsce idealnie stworzone dla lekkich i średnich czołgów do działań zaczepnych.
  • Artyleria powinna skupić się tutaj na eliminacji wrogów na otwartych terenach, gdzie łatwiej jest ich trafić. Jednakże, jeśli nadąży się ku temu okazja, warto ostrzelać ciężki cel w centrum miasta. Wrogie lekkie czołgi mogą szybko dotrzeć do bazy, warto więc zostawić kilka czołgów do osłony dział samobieżnych.
150

Następnie: World of Tanks - mapa: Cichy Brzeg

Spis treści: World of Tanks - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: World of Tanks - mapa: Autostrada

Reklama

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami